Co nowego u Klastra?

Przekaż 1% podatku Fundacji "Pro Seniore"

Zaczęcamy do przekazania 1% należnego podatku dochodowego za rok 2017 na rzecz Fundacji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie "Pro Seniore". 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w XI Charytatywnej Gali Karnawałowej Przyjaciół Fundacji Pro Seniore

 

W dniu 10 lutego 2018 roku w Warszawie, w Hotelu Marriott odbędzie się XI Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji Pro Seniore, z której dochód zostanie przeznaczony na działalność statutową Fundacji.

 

ŻUKI mają już 30 lat! Zapraszamy na JUBILEUSZ!

 

 

Spotkanie członków Klastra Promed

25 października w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie odbyło się spotkanie członków Klastra Promed. Podczas spotkania poruszone zostały bierzące problemy i pomysły na współpracę, a także dokonano Przeglądu źródeł finansowania dla projektów medycznych. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć we wczorajszym spotkaniu dołączamy prezentację.

 

 

Już 4 lutego 2017 roku odbędzie się X Charytatywna Gala Karnawałowa. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu już teraz!

Jak co roku, podczas balu odbędzie się aukcja oraz loteria fantowa, z których zyski przeznaczone zostaną na cele statutowe Fundacji. Tradycyjnie przyznane zostaną również statuetki Benevolenti, a wieczór umilą nam: Elektryczne Gitary, Żuki, Joachim Perlik oraz Jacek Borkowski.

W sobotę, 11 czerwca br., odbędzie się VII Integracyjny Piknik Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Piknik odbędzie się w Starej Miłosnej na terenie stacjonowania Szwadronu Kawalerii Kompanii Honorowej Wojska Polskiego (ul. 1. Praskiego Pułku) w godz. 10.00–18.00.


2.06-4.06.2016 Klaster Promed na "IX Kongres Polonii Medycznej, II Światowy Zjazd Lekarzy Polskich"


1.06.2016 Spotkanie Rady Programowej Klastra.

W dniu dzisiejszym o godz. 14, przy ul.Puławskiej 18 w budynku Okegowej Izby Lekarskiej w Warszawie odbyło się spotkanie Rady Programowej Klaster Promed innowacje w medycynie. 

 

12.05.2016 Klaster Promed na XV Dniu Farmacji Polskiej.

12 Maja 2016 w Hotelu Airport Okęcie odbył się doroczny, XV DZIEŃ FARMACJI POLSKIEJ. Razem z Fundacją Pro Seniore mieliśmy zaszczyt uczestniczyć podczas zjazdu, podczas,którego omówione zostało wiele zagadnień związanych z rynkiem farmaceutycznym w Polsce. 

Jednym z wielu przemawiających był Krzysztof Łanda - podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia,który opowiadał o tym czy nowelizacja prawa stanowi szanse czy zagrożenie dla pacjenta i rozwoju rynku leków w Polsce.


13.04.2016 Spotkanie członków Klastra w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

W dniu dzisiejszym o godz.15, przy ul.Puławskiej 18 w budynku Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie odbędzie się spotkanie członków KLASTRA PROMED innowacje w medycynie.

Podczas spotkania firma Varsovia Capital będzie omawiać m.in najbliższe nabory projektów unijnych.

 

01.02.2016 Wpłać 1% dla podopiecznych Fundacji Pro Seniore.

 

23.01.2016 IX Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji Pro Seniore.

23-tego stycznia 2016 w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbyła się IX Charytatywna Gala Przyjaciół Fundacji Pro Seniore. Gala była współorganizowana z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie pod wspólnym szyldem Balu Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Partnerami Generalnymi Gali byli  PZU S.A., Revitalash, Hotel Słoneczny Zdrój, OKI oraz Iexpert. Na Balu bawiło się ponad 650 gości w tym zdecydowaną większość stanowili przedstawiciele zawodów zaufania publicznego. Uroczystość w tym roku zainaugurowali Dziekan Rady OIRP w Warszawie, Włodzimierz Chróścik, oraz Andrzej Surowiecki - Prezes Fundacji Pro Seniore.

Tradycyjnie organizatorzy zapewnili szampańską atmosferę i huczną zabawę.  Galę poprowadził Pan Michał Żebrowski. Gwiazdą wieczoru był zespół Drugi Tydzień. Zaprezentowany repertuar był bardzo wszechstronny i porwał gości do tańca.

Gala była również okazją do działalności charytatywnej Fundacji Pro Seniore. Po raz dziewiąty goście bardzo hojnie wspomogli Fundację. Okazji do dobroczynności było wiele. Odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych na rzecz Fundacji w tym: jedwabna apaszka ze spinką z krzemienia pasiastego przekazana przez Panią Prezydentową – Agatę Kornhauser-Dudę, grafika przedstawiająca Warszawę przekazana przez Prezydent m.st. Warszawy – Hannę Gronkiewicz-Waltz, wycinanka kurpiowska ufundowana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego – Adama Struzika, rzeźby „Anioły” przekazane przez panią Joannę Kostrzewską – ambasadorkę marki RevitaLash w Polsce, voucher dla dwóch osób na tygodniowy pobyt z pakietem medycznym w Hotelu Słoneczny Zdrój w Busku Zdroju, wydanie zerowe płyty nagranej i przekazanej przez Jacka Borkowskiego, urządzenie do terapii światłem od firmy Zepter, a także wiele pięknych obrazów autorstwa Krzysztofa Jarockiego i Katarzyny Chojnackiej-Pniewskiej.

Podczas loterii fantowej goście mieli szansę wygrać bardzo cenne nagrody, m.in. zestawy ekskluzywnych kosmetyków marki Revitalash, vouchery na weekendowe pobyty w atrakcyjnych hotelach nad morzem, w górach i na mazurach, oraz Sushi Boxy.

Łączna wartość wylicytowanych przedmiotów i sprzedanych losów przekroczyła kwotę 25 000 złotych! Tak samo jak w poprzednich latach cały dochód z imprezy zostanie przekazany na działalność statutową Fundacji. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Już za rok, 4 lutego 2017 roku w Hotelu Marriott jubileuszowa X Charytatywna Gala Przyjaciół Fundacji Pro Seniore.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

21.01.2016 Spotkanie w Szpitalu Bródnowskim.
 
Dnia 21 stycznia o godzinie 11:00 w Szpitalu Bródnowskim miało miejsce spotkanie członków klastra Promed-Innowacje w Medycynie.
W spotkaniu udział wzięło 30 osób. Podczas spotkania firma Kikgel zaprezentowała swoje produkty, a VarsoviaCapital przedstawiła harmonogram naborów wniosków na I kwartał 2016 roku.
 

 

ALBUM

19.12.2015 Mikołaj w Domu Lekarza Seniora.

Dnia 19 stycznia 2015 roku w Domu Lekarza Seniora gościli przedstawiciele Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz Fundacji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie Pro Seniore. Paczki Świąteczne pełne słodkości i owoców wręczyli Pan Andrzej Sawoni – Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz Pan Andrzej Surowiecki – Prezes Fundacji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie „Pro Seniore”. Dla najbardziej potrzebujących pensjonariuszy Członek naszego Klastra firma Kikgel przygotowała zestawy opatrunków i innych środków medycznych. Uroczystość wzbogaciła artystycznie swoim występem Pani Danuta Stankiewicz, która swoją energią i entuzjazmem porwała seniorów do śpiewania kolęd.

 

 

15.12.2015 Autilius

Miło nam poinformować, że firma Autilius została doceniona przez kapitułę i organizatorów VII edycji konkursu "Innowator Mazowsz".

Tegoroczną edycję konkursu zdominowały nowości w branży medycznej. W kategorii Młoda Innowacyjna Firma kapituła przyznała I miejsce spółce Warsaw Genomics za antynowotworowe testy genetyczne, II miejsce otrzymała firma AUTILIUS za program do terapii dzieci z autyzmem, natomiast III miejsce otrzymała firma Oktawave Sp. z o.o. za narzędzie IT – chmurę obliczeniową. W tej kategorii przyznano również wyróżnienie firmie SiDLY Sp. z o.o. za opaski medyczne do pomiaru ważnych parametrów życiowych.

Innowator Mazowsza to konkurs organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego od 2008 r. Ideą Konkursu jest kształtowanie postaw proinnowacyjnych w regionie, a przez to przyspieszenie rozwoju i wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw. „Innowator Mazowsza” to na Mazowszu jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień nowatorskich rozwiązań w biznesie i nauce.

link do strony z wynikami konkursu: http://www.innowacyjni.mazovia.pl/aktualnosci/mazowieckie-innowacje-docenione

 

14.12.2015 Łódzka Fundacja Rehabilitacji "Kamień Milowy"

Z wielką dumą i radością pragniemy poinformować, że Łódzka Fundacja Rehabilitacji ,,KAMIEŃ MILOWY'' została laureatem konkursu , pn. „Aktywni ekonomicznie”, zajmując I miejsce.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Europejskie Centrum Edukacji Społecznej ECES powołana przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS.

Do udziału w konkursie zaproszono organizacje pozarządowe prowadzące działalność odpłatną lub gospodarczą działające w regionie łódzkim i rozwijające działania ekonomiczne. Konkurs miał na celu promocję działań ekonomicznych organizacji pozarządowych oraz zwiększenie wiedzy na temat prowadzenia tych działań przez organizację. Premiowane były podmioty, które wykazały się profesjonalizmem stosując m.in. narzędzia biznesowe w działaniach, takie jak promocja, marketing,planowanie finansowe oraz profesjonalne oferowanie usług.

Nagrodzone zostały 3 najlepsze podmioty /działania ekonomiczne spośród zgłoszonych/.

Laureaci otrzymali statuetkę AKTYWNI EKONOMICZNIE oraz bon na materiały promocyjne -2000 za pierwsze miejsce 1000 za drugie miejsce i 500 za trzecie miejsce.
Konkurs realizowany był we współpracy z:
• Łódzką Lożą Business Centre Club,
• Regionalnym Związkiem Pracodawców Ziemi Łódzkiej członkiem PKPP Lewiatan
• Centrum OPUS prowadzącym Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

W dniu 11 grudnia 2015r. w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi odbyła się konferencja pt. Aktywni Ekonomicznie – biznes w NGO, na zakończenie której ogłoszono wyniki i wręczono statuetki laureatom konkursu.11.12.2015 Nowi członkowie.

Niezmiernie nam miło przywitać nowych członków:

  • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Im. Prof. W. Orłowskiego CMKP

  • Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej DiaMedic

WITAMY W ZESPOLE !!!


10.12.2015 Fundacja Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie "Pro Seniore"