Członkowie klastra


Fundacja Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie została założona w 1996 roku w celu niesienia szeroko pojętej pomocy emerytowanym i niepełnosprawnym lekarzom.

„Pomóżmy tym, którzy pomagali nam”


Istotą działania Prawo i Zdrowie Sp. z o.o. jest współpraca nauki i biznesu w szczególności w obszarze ochrony zdrowia, poprzez m.in.:

1) budowanie nowatorskich rozwiązań w ramach sieci współpracy pomiędzy nauką i biznesem, w tym zarządzanie projektami, ich promocja, monitoring i ewaluacja, a także obsługa prawna i rozliczanie;
2) zwiększanie innowacyjności, przedsiębiorczości i konkurencyjności, w tym: stworzenie odpowiednich mechanizmów ułatwiających komercjalizację wiedzy i transfer innowacyjnych technologii, ochronę praw własności intelektualnej;
3) ukierunkowanie na osiągnięcie wymiernych korzyści ekonomicznych.

Przychodnia prowadzi podstawową opiekę zdrowotną (NFZ) oraz kilkanaście poradni specjalistycznych komercyjnych - min. ginekologiczną, endokrynologiczną, dermatologiczną, kardiologiczną, okulistyczną, pracownię usg.

Varsovia Capital S.A. świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie pozyskiwania funduszy UE i krajowych na różnego typu projekty.

Firma TINSEH Sp. z o.o. powstała z myślą o wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w służbie ludziom.

Misją Diamedic jest edukacja i opieka nad pacjentami cierpiącymi na: cukrzycę, nadwagę i otyłość jak również w chorobach żywieniowozależnych.

Edukujemy, zachęcamy do aktywności fizycznej, motywujemy.Pomagamy zrzucić zbędne kilogramy i dobrać dietę do indywidualnych potrzeb.


Autilius Kinga Wojaczek. Działamy na styku świata terapii, nauki i nowych technologii. Autilius powstaje w efekcie współpracy terapeutów, naukowców i programistów.

PETRA MEDICA Sp z o.o. powstała w 2005 roku jako kontynuacja Ośrodka Medycznego Centrum funkcjonującego na rynku medycznym od 1996 roku. Petra Medica świadczy usługi medyczne dla grupy docelowej o wysokich wymaganiach.

EL-MED Marcinkowscy Spółka Jawna. Obecnie głównym celem działalności Spółki jest organizowanie i prowadzenie zakładu opieki zdrowotnej.

Fundacja Ośrodek Rozwoju Przedsiębiorczości „Start UP”. Działalność Fundacji ma na celu upowszechnianie postaw przedsiębiorczości ogółu społeczeństwa i wzrost innowacyjności polskiej gospodarki, a w szczególności pomoc w tworzeniu i rozwoju nowych przedsiębiorstw opartych na bazie innowacyjnych pomysłów.

Łódzka Fundacja Rehabilitacji KAMIEŃ MILOWY otacza swoją opieką osoby w każdym wieku i z różnymi potrzebami zdrowotnymi.

Genoscope jest producentem kosmeceutyków oraz suplementów diety opartych na naturalnych substancjach. Wszystkie surowce pozyskiwane są z ekologicznych hodowli, badane laboratoryjnie i weryfikowane, aby każda dopuszczona do produkcji partia miała parametry porównywalne z wersją bazową.

Metalowiec sp. z o.o. w Namysłowie jest doświadczonym producentem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, krzeseł i foteli obrotowych oraz innych wyrobów metalowych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy istniejemy od 1976 roku i cały czas rozwijamy swoją działalność w branży metalowej.Albros - leczenie pijawkami

Certus. Usługi z zakresu: pielęgnacji, opieki, rehabilitacji (ćwiczenia indywidualne; ćwiczenia grupowe; ćwiczenia wg metod neurofizjologicznych: Bobath, Johstone, Perfetti, Stymulacji bazalnej; hydroterapia; fizykoterapia; masaż) logoterapii, psychoterapii, ergoterapii/ terapii zajęciowej/arteterapii, konsultacji lekarskich

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego od początku istnienia uczestniczy w rozwoju systemu ochrony zdrowia. Prowadzi działalność dydaktyczną związaną z kształceniem podyplomowym.

Glaubicz Garwolińska Consultants to wiodąca na polskim i zagranicznym rynku firma specjalizująca się w doradztwie z zakresu public relations, public affairs oraz zarządzaniu kryzysem.

Firma KIKGEL produkuje opatrunki hydrożelowe od 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy technicznej, a także wdrożonemu systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normami ISO oferujemy produkty, które spełniają międzynarodowe standardy.

Klub Integracji Europejskiej jest dobrowolną organizacją zrzeszającą firmy z różnych sektorów i branż. Powstał z inicjatywy środowisk gospodarczych. Ma charakter otwarty. Mogą do niego należeć zarówno duże firmy będące liderami w swojej branży, jak i firmy małe o charakterze rodzinnym.
Ober Clinic jest prywatną kliniką specjalistyczną z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres wysokospecjalistycznych usług medycznych i diagnostycznych. Opieramy się na sprawdzonych metodach leczenia, profesjonalizmie oraz cennym doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów.

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ul. Lindley'a w Warszawie udziela ambulatoryjnych i stacjonarnych, wysokospecjalistycznych świadczeń w zakresie opieki zdrowotnej, w ramach specjalności reprezentowanych przez kliniki, oddziały, zakłady i poradnie szpitalne.
Dittmajer i Wspólnicy spółka komandytowa – to kancelaria prawna świadcząca profesjonalną pomoc prawną na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się, przede wszystkim, w prawie ubezpieczeń gospodarczych, a także w prawie cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, budowlanym i farmaceutycznym oraz w prawie pracy.

W Centrum Mikrochirurgii Oka LASER zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób oczu i wad wzroku. 

 

Mazowiecki Szpital Bródnowski - jeden z największych szpitali w Polsce, wieloprofilowy, wysokospecjalistyczny. 35 lat działania na rynku medycznym, blisko milion pacjentów rocznie,  Partner Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

 

 

 

 

 

 

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP w Otwocku na przestrzeni ostatnich 40 lat stał się jedną z czołowych placówek ortopedii polskiej. Jego początki sięgają lat czterdziestych ubiegłego wieku, kiedy powstał „Dom Zdrowia” dla dzieci chorych na gruźlicę kości i stawów. W 1959 roku ruszyła budowa budynku szpitalnego dla dzieci i dorosłych. W 1973 roku powstał Wojewódzki Zespół Traumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Otwocku. Obecnie w szpitalu funkcjonują 4 kliniki: