Członkowie klastra


Fundacja Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie została założona w 1996 roku w celu niesienia szeroko pojętej pomocy emerytowanym i niepełnosprawnym lekarzom.

„Pomóżmy tym, którzy pomagali nam”


Istotą działania Prawo i Zdrowie Sp. z o.o. jest współpraca nauki i biznesu w szczególności w obszarze ochrony zdrowia, poprzez m.in.:

1) budowanie nowatorskich rozwiązań w ramach sieci współpracy pomiędzy nauką i biznesem, w tym zarządzanie projektami, ich promocja, monitoring i ewaluacja, a także obsługa prawna i rozliczanie;
2) zwiększanie innowacyjności, przedsiębiorczości i konkurencyjności, w tym: stworzenie odpowiednich mechanizmów ułatwiających komercjalizację wiedzy i transfer innowacyjnych technologii, ochronę praw własności intelektualnej;
3) ukierunkowanie na osiągnięcie wymiernych korzyści ekonomicznych.

Przychodnia prowadzi podstawową opiekę zdrowotną (NFZ) oraz kilkanaście poradni specjalistycznych komercyjnych - min. ginekologiczną, endokrynologiczną, dermatologiczną, kardiologiczną, okulistyczną, pracownię usg.

Varsovia Capital S.A. świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie pozyskiwania funduszy UE i krajowych na różnego typu projekty.

Firma TINSEH Sp. z o.o. powstała z myślą o wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w służbie ludziom.

Misją Diamedic jest edukacja i opieka nad pacjentami cierpiącymi na: cukrzycę, nadwagę i otyłość jak również w chorobach żywieniowozależnych.

Edukujemy, zachęcamy do aktywności fizycznej, motywujemy.Pomagamy zrzucić zbędne kilogramy i dobrać dietę do indywidualnych potrzeb.


Autilius Kinga Wojaczek. Działamy na styku świata terapii, nauki i nowych technologii. Autilius powstaje w efekcie współpracy terapeutów, naukowców i programistów.

PETRA MEDICA Sp z o.o. powstała w 2005 roku jako kontynuacja Ośrodka Medycznego Centrum funkcjonującego na rynku medycznym od 1996 roku. Petra Medica świadczy usługi medyczne dla grupy docelowej o wysokich wymaganiach.

EL-MED Marcinkowscy Spółka Jawna. Obecnie głównym celem działalności Spółki jest organizowanie i prowadzenie zakładu opieki zdrowotnej.

Fundacja Ośrodek Rozwoju Przedsiębiorczości „Start UP”. Działalność Fundacji ma na celu upowszechnianie postaw przedsiębiorczości ogółu społeczeństwa i wzrost innowacyjności polskiej gospodarki, a w szczególności pomoc w tworzeniu i rozwoju nowych przedsiębiorstw opartych na bazie innowacyjnych pomysłów.

Łódzka Fundacja Rehabilitacji KAMIEŃ MILOWY otacza swoją opieką osoby w każdym wieku i z różnymi potrzebami zdrowotnymi.

Genoscope jest producentem kosmeceutyków oraz suplementów diety opartych na naturalnych substancjach. Wszystkie surowce pozyskiwane są z ekologicznych hodowli, badane laboratoryjnie i weryfikowane, aby każda dopuszczona do produkcji partia miała parametry porównywalne z wersją bazową.

Metalowiec sp. z o.o. w Namysłowie jest doświadczonym producentem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, krzeseł i foteli obrotowych oraz innych wyrobów metalowych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy istniejemy od 1976 roku i cały czas rozwijamy swoją działalność w branży metalowej.Albros - leczenie pijawkami

Certus. Usługi z zakresu: pielęgnacji, opieki, rehabilitacji (ćwiczenia indywidualne; ćwiczenia grupowe; ćwiczenia wg metod neurofizjologicznych: Bobath, Johstone, Perfetti, Stymulacji bazalnej; hydroterapia; fizykoterapia; masaż) logoterapii, psychoterapii, ergoterapii/ terapii zajęciowej/arteterapii, konsultacji lekarskich

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego od początku istnienia uczestniczy w rozwoju systemu ochrony zdrowia. Prowadzi działalność dydaktyczną związaną z kształceniem podyplomowym.

Glaubicz Garwolińska Consultants to wiodąca na polskim i zagranicznym rynku firma specjalizująca się w doradztwie z zakresu public relations, public affairs oraz zarządzaniu kryzysem.

Firma KIKGEL produkuje opatrunki hydrożelowe od 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy technicznej, a także wdrożonemu systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normami ISO oferujemy produkty, które spełniają międzynarodowe standardy.

Klub Integracji Europejskiej jest dobrowolną organizacją zrzeszającą firmy z różnych sektorów i branż. Powstał z inicjatywy środowisk gospodarczych. Ma charakter otwarty. Mogą do niego należeć zarówno duże firmy będące liderami w swojej branży, jak i firmy małe o charakterze rodzinnym.
Ober Clinic jest prywatną kliniką specjalistyczną z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres wysokospecjalistycznych usług medycznych i diagnostycznych. Opieramy się na sprawdzonych metodach leczenia, profesjonalizmie oraz cennym doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów.

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ul. Lindley'a w Warszawie udziela ambulatoryjnych i stacjonarnych, wysokospecjalistycznych świadczeń w zakresie opieki zdrowotnej, w ramach specjalności reprezentowanych przez kliniki, oddziały, zakłady i poradnie szpitalne.
Dittmajer i Wspólnicy spółka komandytowa – to kancelaria prawna świadcząca profesjonalną pomoc prawną na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się, przede wszystkim, w prawie ubezpieczeń gospodarczych, a także w prawie cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, budowlanym i farmaceutycznym oraz w prawie pracy.

W Centrum Mikrochirurgii Oka LASER zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób oczu i wad wzroku. 

 

Mazowiecki Szpital Bródnowski - jeden z największych szpitali w Polsce, wieloprofilowy, wysokospecjalistyczny. 35 lat działania na rynku medycznym, blisko milion pacjentów rocznie,  Partner Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

 

 

 

 

 

 

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP w Otwocku na przestrzeni ostatnich 40 lat stał się jedną z czołowych placówek ortopedii polskiej. Jego początki sięgają lat czterdziestych ubiegłego wieku, kiedy powstał „Dom Zdrowia” dla dzieci chorych na gruźlicę kości i stawów. W 1959 roku ruszyła budowa budynku szpitalnego dla dzieci i dorosłych. W 1973 roku powstał Wojewódzki Zespół Traumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Otwocku. Obecnie w szpitalu funkcjonują 4 kliniki:

 

Whoops! There was an error.
7. ErrorException
…/­vendor/­laravel/­framework/­src/­Illuminate/­Filesystem/­Filesystem.php74
6. Illuminate\Foundation\Bootstrap\HandleExceptions handleError
<#unknown>0
5. file_put_contents
…/­vendor/­laravel/­framework/­src/­Illuminate/­Filesystem/­Filesystem.php74
4. Illuminate\Filesystem\Filesystem put
…/­vendor/­laravel/­framework/­src/­Illuminate/­Session/­FileSessionHandler.php70
3. Illuminate\Session\FileSessionHandler write
…/­vendor/­laravel/­framework/­src/­Illuminate/­Session/­Store.php255
2. Illuminate\Session\Store save
…/­vendor/­laravel/­framework/­src/­Illuminate/­Session/­Middleware/­StartSession.php89
1. Illuminate\Session\Middleware\StartSession terminate
…/­vendor/­laravel/­framework/­src/­Illuminate/­Foundation/­Http/­Kernel.php131
0. Illuminate\Foundation\Http\Kernel terminate
…/­public/­index.php57

ErrorException (E_WARNING)

Callstack information; navigate with mouse or keyboard using Ctrl+↑ or Ctrl+↓
Copy-to-clipboard button
Exception message and its type
Code snippet where the error was thrown
Server state information
Application provided context information
ErrorException thrown with message "file_put_contents(): Only 0 of 283 bytes written, possibly out of free disk space" Stacktrace: #7 ErrorException in /mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php:74 #6 Illuminate\Foundation\Bootstrap\HandleExceptions:handleError in <#unknown>:0 #5 file_put_contents in /mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php:74 #4 Illuminate\Filesystem\Filesystem:put in /mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Session/FileSessionHandler.php:70 #3 Illuminate\Session\FileSessionHandler:write in /mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Session/Store.php:255 #2 Illuminate\Session\Store:save in /mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Session/Middleware/StartSession.php:89 #1 Illuminate\Session\Middleware\StartSession:terminate in /mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Foundation/Http/Kernel.php:131 #0 Illuminate\Foundation\Http\Kernel:terminate in /mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/public/index.php:57

file_put_contents(): Only 0 of 283 bytes written, possibly out of free disk space

/mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php
	 * @param string $path
	 * @param string $contents
	 * @param bool $lock
	 * @return int
	 */
	public function put($path, $contents, $lock = false)
	{
		return file_put_contents($path, $contents, $lock ? LOCK_EX : 0);
	}
 
<#unknown>
/mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php
	 * @param string $path
	 * @param string $contents
	 * @param bool $lock
	 * @return int
	 */
	public function put($path, $contents, $lock = false)
	{
		return file_put_contents($path, $contents, $lock ? LOCK_EX : 0);
	}
 
/mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Session/FileSessionHandler.php
	}
 
	/**
	 * {@inheritDoc}
	 */
	public function write($sessionId, $data)
	{
		$this->files->put($this->path.'/'.$sessionId, $data, true);
	}
 
/mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Session/Store.php
	 */
	public function save()
	{
		$this->addBagDataToSession();
 
		$this->ageFlashData();
 
		$this->handler->write($this->getId(), $this->prepareForStorage(serialize($this->attributes)));
 
		$this->started = false;
/mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Session/Middleware/StartSession.php
	 * @param \Symfony\Component\HttpFoundation\Response $response
	 * @return void
	 */
	public function terminate($request, $response)
	{
		if ($this->sessionHandled && $this->sessionConfigured() && ! $this->usingCookieSessions())
		{
			$this->manager->driver()->save();
		}
	}
/mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Foundation/Http/Kernel.php
 
		foreach (array_merge($routeMiddlewares, $this->middleware) as $middleware)
		{
			$instance = $this->app->make($middleware);
 
			if ($instance instanceof TerminableMiddleware)
			{
				$instance->terminate($request, $response);
			}
		}
/mnt/ac92add9-1bac-48f4-b4a2-2434c063c99d/ftppromed/public/index.php
 
$response = $kernel->handle(
	$request = Illuminate\Http\Request::capture()
);
 
$response->send();
 
$kernel->terminate($request, $response);
 
empty
empty
empty
empty
empty
Key Value
REDIRECT_STATUS 200
HTTP_HOST www.klasterpromed.pl
HTTP_X_REAL_IP 54.227.48.147
HTTP_X_FORWARDED_FOR 54.227.48.147
HTTP_X_FORWARDED_PROTO http
HTTP_CONNECTION close
HTTP_ACCEPT_ENCODING x-gzip, gzip, deflate
HTTP_USER_AGENT CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
HTTP_ACCEPT text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
HTTP_IF_MODIFIED_SINCE Thu, 23 Nov 2017 23:57:45 GMT
PATH /usr/local/bin:/usr/bin:/bin
SERVER_SIGNATURE
SERVER_SOFTWARE Apache/2.2.14
SERVER_NAME www.klasterpromed.pl
SERVER_ADDR 127.0.0.1
SERVER_PORT 80
REMOTE_ADDR 127.0.0.1
DOCUMENT_ROOT /home/ftppromed/public
SERVER_ADMIN kris@artentic.com
SCRIPT_FILENAME /home/ftppromed/public/index.php
REMOTE_PORT 56477
REDIRECT_URL /453-partnerzy.html
GATEWAY_INTERFACE CGI/1.1
SERVER_PROTOCOL HTTP/1.0
REQUEST_METHOD GET
QUERY_STRING
REQUEST_URI /453-partnerzy.html
SCRIPT_NAME /index.php
PHP_SELF /index.php
REQUEST_TIME_FLOAT 1519145911.399
REQUEST_TIME 1519145911
APP_ENV local
APP_DEBUG true
APP_KEY eDATMuwzqeDF5n7J5TGdSveD5TwnaSAw
DB_HOST localhost
DB_DATABASE ftppromed
DB_USERNAME ftppromed
DB_PASSWORD QzEnXmkxtctm
CACHE_DRIVER file
SESSION_DRIVER file
QUEUE_DRIVER sync
MAIL_DRIVER smtp
MAIL_HOST secure.artentic.com
MAIL_PORT 465
MAIL_USERNAME testmail_artentic
MAIL_PASSWORD 9DdFMHL3Zb
Key Value
APP_ENV local
APP_DEBUG true
APP_KEY eDATMuwzqeDF5n7J5TGdSveD5TwnaSAw
DB_HOST localhost
DB_DATABASE ftppromed
DB_USERNAME ftppromed
DB_PASSWORD QzEnXmkxtctm
CACHE_DRIVER file
SESSION_DRIVER file
QUEUE_DRIVER sync
MAIL_DRIVER smtp
MAIL_HOST secure.artentic.com
MAIL_PORT 465
MAIL_USERNAME testmail_artentic
MAIL_PASSWORD 9DdFMHL3Zb
0. Whoops\Handler\PrettyPageHandler